Sklep nazwa.pl

Sklep nazwa.pl

Promocje, kupony, rabaty - nazwa.pl

O sklepie

Z usług nazwa.pl od 1997 roku skorzystało ponad 1.000.000 Klientów, rejestrując ponad 4.000.000 domen i uruchamiając ponad 500.000 usług hostingowych. Dołącz do grona tych, którzy posiadają najlepsze dostępne w Polsce usługi. Sprawdź aktualne promocje i wykorzystaj kody rabatowe nazwa.pl !

Promocje, kupony, rabaty - nazwa.pl

Okazje ze sklepu nazwa.pl


Promocje, kupony, rabaty - nazwa.pl

Kod rabatowy

Hot Oferta

20% na wszystkie usługi w nazwa.pl !

Pokaż kod
jp79-3233-2528

schedule do odwołania

 26

Dane kontaktowe

location_on

nazwa.pl sp. z o.o.

ul. Mieczysława Medweckiego 17

31-870 Kraków

Opis sklepu nazwa.pl

 

Z nazwa.pl Twoja obecność w sieci będzie czystą przyjemnością, a Twoi użytkownicy docenią bezpieczeństwo i szybkość Twojego serwisu WWW!

Niezależnie od tego, czy korzystasz z usług hostingu stron WWW, poczty elektronicznej, czy też wykonujesz kopie zapasowe danych z komputerów z Windows za pomocą aplikacji Cloud Backup, usługi świadczone przez nazwa.pl realizowane są w nowoczesnej technologii chmury obliczeniowej.

Najszybszy hosting w Polsce!

Cloud Hosting w nazwa.pl, czyli hosting w chmurze jest nowoczesnym rozwiązaniem, które pod każdym względem przewyższa tradycyjny hosting obsługiwany przez wyłącznie pojedynczy serwer. Z kolei w Cloud Hosting w nazwa.pl każda strona WWW obsługiwana jest jednocześnie przez kilkaset serwerów. Oznacza to, że niezależnie od pory dnia i nocy oraz natężenia ruchu generowanego przez serwisy WWW innych klientów nazwa.pl, wszystkie strony internetowe działają z maksymalną możliwą prędkością. Poza szybkością działania, hosting w chmurze oferuje także skalowalność zasobów oraz reakcję na awarie w ułamkach sekund.

Nazwa.pl Cloud Hosting

Wszystko to możliwe jest dzięki wykorzystaniu najszybszych procesorów serwerowych Intel Xeon z wysokim taktowaniem 5 GHz, co daje pewność, że każda strona WWW z Cloud Hosting w nazwa.pl będzie działała szybko i niezawodnie. Zastosowanie nowoczesnych dysków Intel Optane powoduje, że Cloud Hosting oferuje moc obliczeniową setek serwerów, a nie pojedynczego serwera, jak w przypadku klasycznego hostingu.

 

Nazwa.pl Szybkość i Niezawodność

Masz hosting w innej firmie?

Przeniesiemy bezpłatnie Twoje strony WWW i konta e-mail!

 

Chroń swoje dane z Cloud Backup!

Usługa Cloud Backup od firmy nazwa.pl jest profesjonalnym rozwiązaniem, które służy do wykonywania kopii zapasowych danych zapisanych na dyskach komputerów działających w systemie Microsoft Windows 7 lub 10. Użytkownik ma do dyspozycji 1 TB powierzchni, a łatwość instalacji i intuicyjny panel klienta sprawiają, że jest to usługa dla każdego. Instalacja zajmuje zaledwie kilka sekund.

 

Co zyskujesz z Cloud Backup

 

Nazwa.pl Bezpieczeństwo

Program stanowi skuteczną ochronę przed skutkami ataków typu ransomware. W przypadku zablokowania komputera przez hakerów dane można odzyskać jednym kliknięciem myszki. Cloud Backup zabezpiecza również przed bezpowrotną utratą dokumentów, będącą konsekwencją awarii dysku lub utraty laptopa. Dane przechowywane są w chmurze nazwa.pl przez 90 dni, skąd dowolny plik można odzyskać w wersji z każdego dnia, w którym została wykonana kopia zapasowa.

 

Nazwa.pl - Wyjątkowa Ochrona

Cloud Backup zapewnia wielopoziomowe bezpieczeństwo danych. Pliki przed wysłaniem do Data Center, spełniającego najwyższe normy TIER III oraz TIER IV i posiadającego certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 27001, szyfrowane są algorytmem AES-256 z hasłem nadawanym przez użytkownika komputera. Dzięki temu zabezpieczone są przed nieuprawnionym przejęciem przez osoby trzecie, mające nieautoryzowany dostęp do komputera użytkownika.

 

Nazwa.pl Ochrona Plików

Kopie zapasowe tworzone są automatycznie, na bieżąco i zgodnie z indywidualnie ustalonym harmonogramem. Można je wykonać również w dowolnym momencie, niezależnie od przyjętego schematu. Backup tworzony jest przyrostowo, tzn. najpierw wykonywana jest pełna kopia zapasowa plików, a kolejne tworzone są na zasadzie aktualizacji, poprzez dodawanie tylko zmienionych informacji. Dzięki temu rozwiązaniu aplikacja nie obciąża nadmiernie łącza internetowego, co pozwala na wykonanie backupu większej liczby plików.

 

 

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych.

Bądź na bieżąco i dołącz do Naszej społeczności

161 SKLEPÓW Z KUPONAMI

629 AKTUALNYCH OFERT

8359 WYKORZYSTANYCH KUPONÓW